Фотелја ВАНЕСА лифт

Фотелја ВАНЕСА лифт

28.900 ден.
Димензии: Д: 73 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11445
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии:
  • Фотеља: 73 x 90-154 х 88-104 cm
  • Боја: Сива
  • Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф. Фотељата има мехнаизам за кревање нагоре и исправување.

  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја ВАНЕСА лифт Димензии: Фотеља: 73 x 90-154 х 88-104 cm Боја: Сива Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф. Фотељата има мехнаизам за кревање нагоре и исправување.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот .. Category: Product #: 11445 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви