Витрина ГАЛАКТИК
 • Витрина ГАЛАКТИК
 • Витрина ГАЛАКТИК
 • Витрина ГАЛАКТИК

Витрина ГАЛАКТИК

9.900 ден.
Димензии: Д: 64 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 181 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13295
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 64 х 42 х 181 cm
 • Боја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата)
 • Изработка: Витрина изработена од висококвалитетна иверка со метални ногари. Витрина од колекцијата Галактик која доминира во ентериерот, но во исто време- едноставна за да се вклопи во секој дом.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Витрина ГАЛАКТИК Димензии: 64 х 42 х 181 cm Боја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата) Изработка: Витрина изработена од висококвалитетна иверка со метални ногари. Витрина од колекцијата Галактик која доминира во ентериерот, но во исто време- едноставна за да се вклопи во секој дом. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производит.. Category: Product #: 13295 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви