Закачалка БРАН
 • Закачалка БРАН

Закачалка БРАН

21.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 180 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13457
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 180 x 42 х 200 cm
 • - Ормар: 60 x 42 х 200 cm
 • - Низок елемент: 60 x 42 х 48 cm
 • - Среден елемент (бифе): 60 x 42 х 88 cm
 • - Закачалка: 60 x 42 х 200 cm
 • - Огледало: 60 x 2,5 х 90 cm
 • Боја: Бела Сјај
 • Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка 18mm (костур) и лице ПВЦ фолија бела сјај. Вклучено огледало.
  Бесплатна испорака.
 •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка БРАН Димензии: 180 x 42 х 200 cm - Ормар: 60 x 42 х 200 cm - Низок елемент: 60 x 42 х 48 cm - Среден елемент (бифе): 60 x 42 х 88 cm - Закачалка: 60 x 42 х 200 cm - Огледало: 60 x 2,5 х 90 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка 18mm (костур) и лице ПВЦ фолија бела сјај. Вклучено огледало. Бесплатн.. Category: Product #: 13457 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви