Закачалка ДУРО
 • Закачалка ДУРО

Закачалка ДУРО

18.900 ден.22.900 ден.
Димензии: Д: 242.7 cm  x  Ш: 35 cm  x  В: 199.1 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9868
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
  Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm
  Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm
  Сандаче за кондури: 120 x 35 x 96,4 cm
  Ѕиден панел - закачалка: 61,4 x 32,3 x 199,1 cm
  Огледало: 120 x 70 x 1,8 cm
 • Боја: Бела Бор со Антички Даб
 • Изработка: Високо квалитетна иверка, голем простор за складирање на делот за обувки со огледало и помошна полица на закачалката.
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Закачалка ДУРО Димензии:  Димензии: 271,7 (мин.242,7) x 35 x 199,1 cm Ормар: 61,2 x 35 x 199,1 cm Сандаче за кондури: 120 x 35 x 96,4 cm Ѕиден панел - закачалка: 61,4 x 32,3 x 199,1 cm Огледало: 120 x 70 x 1,8 cm Боја: Бела Бор со Антички Даб Изработка: Високо квалитетна иверка, голем простор за складирање на делот за обувки со огледало и помошна полица на закачалката.   ​ .. Category: Product #: 9868 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви